Hieronder vind je een overzicht met de dag-tot-dag beschrijving van deze Groepsreis Zuid-India.
Eventuele verlengingen van deze rondreis kun je onderaan het dagprogramma vinden.
Vervoer | Route | Overnachting | |
---|---|---|---|
1 | Bus, Vliegtuig | Vertrek – Aankomst Chennai – Mamallapuram | Mamallapuram |
2 | Mamallapuram | Mamallapuram | |
3 | Bus | Mamallapuram – Auroville – Pondicherry | Pondicherry |
4 | Bus | Pondicherry – Thanjavur – Tiruchirappalli | Tiruchirappalli |
5 | Bus | Tiruchirappalli – Madurai | Madurai |
6 | Madurai | Madurai | |
7 | Bus | Madurai – Periyar Nationaal Park | Thekkady (Periyar Nationaal Park) |
8 | Periyar Nationaal Park | Thekkady (Periyar Nationaal Park) | |
9 | Bus | Periyar Nationaal Park – Backwaters | Backwaters |
10 | Boot, Bus | Backwaters – Alappuzha – Kochi | Kochi |
11 | Kochi | Kochi | |
12 | Bus, Trein | Kochi – Calicut – Wayanad | Wayanad |
13 | Bus | Wayanad – Mysore | Mysore |
14 | Mysore | Mysore | |
15 | Bus | Mysore – Sravanabelagola – Halebid – Hassan | Hassan |
16 | Bus | Hassan – Hospet/Hampi | Hospet/Hampi |
17 | Hospet/Hampi | Hospet/Hampi | |
18 | Trein | Hospet/Hampi – Goa | Goa |
19 | Goa | Goa | |
20 | Trein | Goa – Mumbai | Nachttrein naar Mumbai |
21 | Mumbai | Mumbai | |
22 | Bus, Vliegtuig | Vertrek Mumbai | Vliegtuig |
23 | Vliegtuig | Thuiskomst | Thuiskomst |